RASPORED TAKMIČENJA OMLADINSKE KANTONALNE LIGE u 2016/2017.godini

 

(PROLJETNI DIO)

KADETI

 

  1. kolo 25/26.MART 2017.
  Devetak BETACLUB-TANGO TEMPO    
  Brijesnica MLADOST VBR DOBOJ ISTOK    
  Prokosovići PROKOSOVIĆI ORAHOVICA 74    
  Kladanj KONJUH LOKOMOTIVA    
  Živinice – Metalac EUROGOL-PRILUK RAINCI    

 

  1. kolo 01/02. APRIL 2017
  Živinice EUROGOL-PRILUK BETACLUB-TANGO    
  Rainci RAINCI KONJUH    
  Miričina LOKOMOTIVA PROKOSOVIĆI    
  Orahovica ORAHOVICA 74 MLADOST VBR    
  Klokotnica DOBOJ ISTOK TEMPO    
  1. kolo 08/09. APRIL 2017
  Devetak BETACLUB-TANGO DOBOJ ISTOK    
  Vida TEMPO ORAHOVICA 74    
  Brijesnica MLADOST VBR LOKOMOTIVA    
  Prokosovići PROKOSOVIĆI RAINCI    
  Kladanj KONJUH EUROGOL-PRILUK    

 

  1. kolo 15/16. APRIL 2017
  Kladanj KONJUH BETACLUB-TANGO    
  Živinice EUROGOL-PRILUK PROKOSOVIĆI    
  Rainci RAINCI MLADOST VBR    
  Miričina LOKOMOTIVA TEMPO    
  Orahovica ORAHOVICA 74 DOBOJ ISTOK    

 

  1. kolo 22/23. APRIL 2017.
  Devetak BETACLUB-TANGO ORAHOVICA 74    
  Klokotnica DOBOJ ISTOK LOKOMOTIVA    
  Vida TEMPO RAINCI    
  Brijesnica MLADOST VBR EUROGOL-PRILUK    
  Prokosovici PROKOSOVIĆI KONJUH    

 

15.kolo 29/30. APRIL 2017.

  Prokosovići PROKOSOVIĆI BETACLUB-TANGO    
  Kladanj KONJUH MLADOST VBR    
  Živinice EUROGOL-PRILUK TEMPO    
  Rainci RAINCI DOBOJ ISTOK    
  Miričina LOKOMOTIVA ORAHOVICA 74    

 

  1. kolo 06/07. MAJ 2017.
  Miričina BETACLUB-TANGO LOKOMOTIVA    
  Rainci ORAHOVICA 74 RAINCI    
  Živinice DOBOJ ISTOK EUROGOL-PRILUK    
  Kladanj TEMPO KONJUH    
  Prokosovići MLADOST VBR PROKOSOVIĆI    

 

  1. kolo 13/14. MAJ 2017.
  Devetak MLADOST VBR BETACLUB-TANGO    
  Prokosovići PROKOSOVIĆI TEMPO    
  Kladanj KONJUH DOBOJ ISTOK    
  Živinice EUROGOL-PRILUK ORAHOVICA 74    
  Rainci RAINCI LOKOMOTIVA    

 

  1. kolo 20/21. MAJ 2017.
  Devetak BETACLUB-TANGO RAINCI    
  Miričina LOKOMOTIVA EUROGOL-PRILUK    
  Orahovica ORAHOVICA 74 KONJUH    
  Klokotnica DOBOJ ISTOK PROKOSOVIĆI    
  Vida TEMPO MLADOST VBR    

 

NAPOMENA: Utakmice kadeta  igraju se u 11.00 sati. Ukoliko se satnica poklapa sa drugim utakmicama, kao i eventualna promjena termina potrebno je pravovremeno obavjestiti Komesara za takmičenje OKL NSTK i gostujuću ekipu o terminu odigravanja.

Kao domaćini svoje utakmice igraju SUBOTOM: TEMPO ( u Vidi) , BETACLUB-TANGO (u Devetaku) , KONJUH, ORAHOVICA 74 , DOBOJ ISTOK, PROKOSOVIĆI, MLADOST VBR, EUROGOL-PRILUK (stadion Metalac u Živinicama).

Kao domaćini svoje utakmice igraju NEDELJOM:  RAINCI

NK LOKOMOTIVA – odustala od daljnjeg takmičenja