Proteklog vikenda na terenima sa plastičnom podlogom stadiona „Tušanj“, održan je turnir za igrače rođene 2008/09 i 2010/11 godište.
Dječaci iz ŠF Betaclub-Tango Lukavac osvojili su prvo mjesto u kategoriji 2008/09 godište, dok je drugoplasirana bila OFK Tuzla, a treće mjesto osvojio je SK Bambi Tuzla. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Sejdinović Adin (SK Betaclub-Tango), najbolji strijelac je bio Zildžić Isa (SK Bambi), a za najboljeg golmana proglašen je Jelačić Tarik (OFK Tuzla).
U kategoriji 2010/11 najbolja ekipa je bila OFK Eurogol Živinice, drugoplasini su bili SK Bambi Tuzla, a treće mjesto je osvojila ŠK Eurolokomotiva Miričina. I u ovoj kategoriji birani su najbolji pojedinci, a za najboljeg igrača proglašen je Osmović Arijan (SK Bambi), najbolji strijelac bio je Kikić Haris (OFK Eurogol) i najbolji golman Halilović Ismail (OFK Eurogol).
Fotogaleriju sa turnira možete pogledati na linku ispod: