Share

Izvršeno žrijebanje takmičarskih brojeva

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Danas je u prostorijama Fakulteta za tjelesni odgoj i sport izvršeno žrijebanje takmičarskih brojeva za kantonalne lige NS TK-a za sezonu 2015/2016. Prva kantonalna liga počinje 15/16.08.2015, a Druge KNL na rasporedu su za 22/23.08.2015.godine.

Voljom žrijeba klubovi Prve KNL su dobili slijedeće takmičarske brojeve:

1. NK „VRAŽIĆI 92“   9. FK „LOKOMOTIVA“

2. NK „RUDAR“         10.NK „DOBOJ-ISTOK“

3. FK“ SLOGA“          11.FK „PRIBAVA“

4. FK „PROLETER SLAVINOVIĆI“  12.NK „ČELIĆ“

5. FK „DSK“              13.NK „MLADOST“ (P)

6. FK „SEONA“          14.NK „MLADOST“ (T)

7. FK „MLADOST“ (K)  15.NK „ORAHOVICA 74“

8. FK „G.RAHIĆ“         16. FK „TREŠNJEVKA“

Kompletan raspored za Prvu ligu NS TK-a možete pogledati ovdje: Raspored Prva KNL

Klubovi Druge lige NS TK-a grupa „Sjever“ izvukli su slijedeće takmičarske brojeve:

1. FK „IZBOR“       8. FK „JEDINSTVO“

2. FK „POLET“       9. FK „SLOBODA“

3. FK „GRANIČAR“  10.FK „KORAJ“

4. FK „OGRAĐENOVAC“   11.OFK „VIDA“

5. FK „VOĆAR“      12.FK „BIBEROVO POLJE“

6. OFK „MEĐIĐA“   13.FK „12.DECEMBAR“

7. FK „ŽELJEZNIČAR“    14.FK „TREBAVA“

Kompletan raspored za Drugu ligu NS TK-a grupa „Sjever“ možete pogledati ovdje: Raspored Druga KNL Sjever

Takmičarski brojevi za Drugu ligu NS TK-a grupa „Zapad“:

1. FK „BSK“           8. FK „TURIJA“

2. FK „JEDINSTVO“  9. FK „MLADOST“ (D)

3. FK „SLADNA“      10.FK „ŠKAHOVICA“

4. NK „STJEPAN POLJE“  11.FK „BUKOVIK“

5. NK „MLADOST“ (V.B)   12.FK „ORAHOVICA 77“

6. FK „ŽELJEZNIČAR“   13.FK „POLET“

7. FK „MLADOST“ (G)   14.FK „MRAMOR“

Kompletan raspored za Drugu ligu NS TK-a grupa „Zapad“ možete pogledati ovdje: Raspored Druga KNL Zapad

Takmičarski brojevi za Drugu ligu NS TK-a grupa „Jug“:

1. FK „MLADOST 78“    8. FK „KRUŠIK“

2. FK „G.DUBRAVE“      9. OFK „TUZLA“

3. NK „MLADOST“ (G.Ž)   10.NK „OMLADINAC RMU“

4. NK „KISELJAK“         11.NK „SLATIINA“

5. FK „RIJEKA“             12.FK „NAPREDAK“

6. FK „SRNICA“            13.FK „G.RAINCI“

7. NK „MLADOST“ (S)    14.FK „VRANA“

Kompletan raspored za Drugu ligu NS TK-a grupa „Jug“ možete pogledati ovdje: Raspored Druga KNL Jug

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.