Share

Najava prijateljskih utakmica selekcija NS TK-a (U-17 i U-19) sa odgovarajućim selekcijama FK SLOBODA

Omladinske selekcije kadetska (U-17) i juniorska (U-19) Nogometnog saveza TK-a će u subotu (28.11.2015godine), na pomoćnom terenu stadiona „Tušanj“ u Tuzli odigrati prijateljske utakmice sa odgovarajućim selekcijama FK „SLOBODA“ iz Tuzle.

Planirano je da se utakmice igraju sa početkom u 11.00 sati (Kadeti), i u 13.30 sati (Juniori),a za ove utakmice selektori Džanić Nermin (U-19) i Džidno Irfan(U-17) su pozvali sljedeće igrače:

Spisak pozvanih igrača U-19, okupljanje na stadionu Tušanj u 12.30 sati:

  1. Gluhić Vedad (NK Zvijezda)                      12. Alić Dženan (FK Lokomotiva)
  2. Ibrahimović Amir (FK Sloga T)                             13. Palata Mirza (FK Sloga SH)
  3. Mešić Belmin (FK Sloga T)                             14. Suljić Amar (FK Sloga SH)
  4. Buljić Adnan (NK Bratstvo)                      15. Šišić Benjamin (FK Sloga SH)
  5. Konjić Ensar (NK Bratstvo)                      16. Glibanović Jasmin (FK Budućnost)
  6. Mujanović Hasan (NK Bratstvo)                      17. Saletović Ramiz (FK Budućnost)
  7. Šerbečić Besim (NK Zvijezda)                      18. Delić Hamid (FK Budućnost)
  8. Kojić Nemanja (NK Zvijezda)                      19. Osmanović Amir (OFK Gradina)
  9. Arapović Kenan (NK Zvijezda)                      20. Šabić Ahmed (OFK Gradina)
  10. Atlagić Armin (FK Bosna K)                             21. Žilić Edin (OFK Gradina)
  11. Mrkonjić Mato (NK Mramor)                        22. Salihbegović Kemal

Selektor: Džanić Nermin

Spisak pozvanih igrača U-17, okupljanje na stadionu Tušanj u 10.00 sati:

  1. Jašarević Adnan (FK Radnički)                      12. Aljkanović Azur (NK Zvijezda)
  2. Omić Mirza (FK Radnički)                      13. Piunović Miladin (NK Zvijezda)
  3. Omić Adin (FK Radnički)                      14. Banić Maid (NK Zvijezda)
  4. Ramić Meris (FK Radnički)                      15. Salkić Armin (NK Mladost Puračić)
  5. Savić Danijel (FK Radnički)                      16. Mehmedović Eldin (NK Čelić)
  6. Nurkić Zaim (NK Bratstvo)                      17. Bešić Fahrudin (OFK Gradina)
  7. Helić Namik (NK Bratstvo)                      18. Softić Damir (OFK Gradina)
  8. Mehičić Haris (NK Bratstvo)                      19. Mujić Tarik (FK Budućnost)
  9. Strašević Halid (NK Bratstvo)                      20. Šahbazović Haris (FK Budućnost)
  10. Hodžić Haris (NK Slaven)                        21. Smajlović Alen (FK Budućnost)
  11. Izadrić Esad (NK Slaven)                        22. Salihović Senaid (FK Budućnost)

Selektor: Džindo Irfan