Share

Zimska lig – raspored. godište 2005 i 2006

08.01.2017. – NEDELJA (SPORTSKA DVORANA LUKAVAC)

RASPORED – UČESNICI

 

r/b Ekipe učesnici Kontakt INFO

–    08.30 – početak takmičenja

–    Termin za utakmice je 15 minuta, aktivno vrijeme  traje 12 minuta u grupnoj fazi, bez poluvremena. Preostalo vrijeme tri minuta je za kratko zagrijavanje i pripremu ekipa.

–     Za 3 i 1 mjesto utakmica traje 15 minuta.

–    Igra se 5 + 1 igrač

–    Kotizacija 50 KM po ekipi.

–    U slučaju zahtjeva legitimisanje djece vrši se na osnovu dokumenta sa slikom (pasoša, sportske legitimacije ili školske knjižice).

–    Ekipe mogu prijaviti  12 igrača.

–    Kod istog broja bodova u grupi, prednost  ima međusobni skor.

–    Treneri treba da dostave spisak igrača organizatoru odmah po dolasku u dvoranu (prilog obrazac spiska)

1 ŠF RESPECT Kalesija Imamović Šefik 061 429 338
2 NK MRAMOR Kišić Nedim 061 705 222
3 NK MLADOST Pur. Burgić Nedim 065 405 076
4 ŠF JUNIOR Lukavica Omerović Asmir 062 155 553
5 SK BAMBI Mešanović Enes 062 641 831
6 FK KLUB 7 Galić Denis 061 322 462
7 FK BOSNA Kalesija Osmanović Sadik 062 777 017
8 OFK Tuzla Sadiković Denis 061 184 260
9 FK PROLETER Sarajlić Adnan 061 956 683
10 BETACLUB TANGO Imamović Amir 061 104 357
–    Prvoplasirane ekipe po grupama igraju u Finalu.

–    Nagrada pehar, medalje igračima  i diploma

–    Drugoplasirane ekipe igraju za 3 mjesto

–    Nagrađuju se i drugoplasirana i trećeplasirana ekipa, najbolji igrač , najbolji golman i najbolji strijelac

GRUPE

A B
1 ŠF JUNIOR Lukavica 1. FK BOSNA Kalesija
2 NK MRAMOR 2. OFK TUZLA
3 ŠF RESPECT Kalesija 3. FK PROLETER Slavinovići
4 NK MLADOST Puračić 4. BETACLUB TANGO
5 SK BAMBI 5. FK KLUB 7 Tuzla
1 kolo A1 –  B1 slobodni 2:5 3:4
2 kolo A4 – B4 slobodni 5:3 1:2
3 kolo A2 – B2 slobodni 3:1 4:5
4 kolo A5 – B5 slobodni 1:4 2:3
5 kolo A3 – B3 slobodni 4:2 5:1

 

A2-A5 08.30- 08.45 MRAMOR BAMBI
B2-B5 08.45-09.00 OFK TUZLA KLUB 7
A3-A4 09.00-09.15 RESPEKT MLADOST P
B3-B4 09.15-09.30 PROLETER BETACLUB TANGO
A5-A3 09.30-09.45 BAMBI RESPEKT
B5-B3 09.45-10.00 KLUB 7 PROLETER
A1-A2 10.00-10.15 JUNIOR MRAMOR
B1-B2 10.15-10.30 BOSNA K OFK TUZLA
A3-A1 10.30-10.45 RESPEKT JUNIOR
B3-B1 10.45-11.00 PROLETER BOSNA K
A4-A5 11.00-11.15 MLADOST P BAMBI
B4-B5 11.15-11.30 BETACLUB TANGO KLUB 7
A1-A4 11.30-11.45 JUNIOR MLADOST P
B1-B4 11.45-12.00 BOSNA K BETACLUB TANGO
A2-A3 12.00-12.15 MRAMOR RESPEKT
B2-B3 12.15-12.30 OFK TUZLA PROLETER
A4-A2 12.30-12.45 MLADOST P MRAMOR
B4-B2 12.45-13.00 BETACLUB TANGO OFK TUZLA
A5-A1 13.00-13.15 BAMBI JUNIOR
B5-B1 13.15-13.30 KLUB 7 BOSNA K
3 mjesto 13.30-13.45 Drugoplasirani A Drugoplasirani B  

Komesar za omladinski nogomet

Muhamed Delić s.r.

1 mjesto 13.45-14.00 Prvoplasirani A Prvoplasirani A
14.15 Dodjela nagrada

 

 

NOGOMETNI SAVEZ TUZLANSKOG KANTONA

Ul. Rudarska 63, 75000 Tuzla  Tel/fax: 035 286 493, 286 495

 

Žiro račun: 1321000309567748

ZIMSKA LIGA – godišta 2006

 

  1. 01.2017. – NEDELJA (SPORTSKA DVORANA LUKAVAC)

RASPORED – UČESNICI

 

 

r/b Ekipe učesnici Kontakt INFO

–    14.30 – početak takmičenja

 

–    Termin za utakmice je 15 minuta, aktivno vrijeme  traje 12 minuta, bez poluvremena. Preostalo vrijeme tri minuta je za kratko zagrijavanje i pripremu ekipa.

–    Igra se 5 + 1 igrač

–    Kotizacija 50 KM po ekipi.

–    U slučaju zahtjeva legitimisanje djece vrši se na osnovu dokumenta sa slikom (pasoša, sportske legitimacije ili školske knjižice).

–    Ekipe mogu prijaviti  12 igrača

–    Treneri treba da dostave spisak igrača organizatoru odmah po dolasku u dvoranu (prilog obrazac spiska)

1 RESPECT Kalesija Imamović Šefik 061 429 338
2 KLUB 7

Tuzla

Galić Denis 061 322 462
3 PROLETER

Slavinovići

Sarajlić Adnan 061 956 683
4 SK BAMBI

Tuzla

Mešanović Enes 062 641 831
5 Sport DH Centar Tuzla Delić Damir 061 874 294
6 MLADOST Puračić Burgić Nedim 065 405 076
–    Najbolje plasirana ekipa je pobjednik

–    Nagrada pehar, medalje igračima  i diploma

–    Nagrađuju se i drugoplasirana i trećeplasirana ekipa, najbolji igrač , najbolji golman i najbolji strijelac

 

 

1 kolo 1-6 2:5 3:4
2 kolo 6-4 5:3 1:2
3 kolo 2-6 3:1 4:5
4 kolo 6-5 1:4 2:3
5 kolo 3-6 4:2 5:1

 

 

A1 – A6 14.30-14.45 RESPEKT MLADOST P
A2-A5 14.45.15.00 KLUB 7 DH CENTAR
A3-A4 15.00-15.15 PROLETER BAMBI
A1-A2 15.30-15.45 RESPEKT KLUB 7
A6-A4 15.15-15.30 MLADOST P BAMBI
A5-A3 15.45-16.00 DH CENTAR PROLETER
A2 -A6 16.00-16.15 KLUB 7 MLADOST P
A3-A1 16.15-16.30 PROLETER RESPEKT
A4-A5 16.30-16.45 BAMBI DH CENTAR
A2-A3 17.15-17.30 KLUB 7 PROLETER
A6-A5 16.45-17.00 MLADOST P DH CENTAR
A1-A4 17.00-17.15 RESPEKT BAMBI
A3 -A6 17.30-17.45 PROLETER MLADOST P
A4-A2 17.45-18.00 BAMBI KLUB 7
A5-A1 18.00-18.15 DH CENTAR RESPEKT
 

 

18.30 Dodjela nagrada

 

Komesar za omladinski nogomet

                  Muhamed Delić s.r.

Raspored Zimske lige i aplikacija