Share

ZIMSKA LIGA – godišta 2005

08.01.2017. – NEDELJA (SPORTSKA DVORANA LUKAVAC)

RASPORED – UČESNICI

 

r/b Ekipe učesnici Kontakt INFO

–    08.30 – početak takmičenja

–    Termin za utakmice je 15 minuta, aktivno vrijeme  traje 12 minuta u grupnoj fazi, bez poluvremena. Preostalo vrijeme tri minuta je za kratko zagrijavanje i pripremu ekipa.

–     Za 3 i 1 mjesto utakmica traje 15 minuta.

–    Igra se 5 + 1 igrač

–    Kotizacija 50 KM po ekipi.

–    U slučaju zahtjeva legitimisanje djece vrši se na osnovu dokumenta sa slikom (pasoša, sportske legitimacije ili školske knjižice).

–    Ekipe mogu prijaviti  12 igrača.

–    Kod istog broja bodova u grupi, prednost  ima međusobni skor.

–    Treneri treba da dostave spisak igrača organizatoru odmah po dolasku u dvoranu (prilog obrazac spiska)

1 ŠF RESPECT Kalesija Imamović Šefik 061 429 338
2 NK MRAMOR Kišić Nedim 061 705 222
3 NK MLADOST Pur. Burgić Nedim 065 405 076
4 ŠF JUNIOR Lukavica Omerović Asmir 062 155 553
5 SK BAMBI Mešanović Enes 062 641 831
6 FK KLUB 7 Galić Denis 061 322 462
7 FK BOSNA Kalesija Osmanović Sadik 062 777 017
8 OFK Tuzla Sadiković Denis 061 184 260
9 FK BUDUĆNOST Mujkić Denis 061 287 814
10 BETACLUB TANGO Imamović Amir 061 104 357
–    Prvoplasirane ekipe po grupama igraju u Finalu.

–    Nagrada pehar, medalje igračima prvo i drugo mjesto  i diploma

–    Drugoplasirane ekipe igraju za 3 mjesto (pehar i diploma)

–    Nagrađuju se i drugoplasirana i trećeplasirana ekipa, najbolji igrač , najbolji golman i najbolji strijelac

GRUPE

A B
1 ŠF JUNIOR Lukavica 1. FK BOSNA Kalesija
2 NK MRAMOR 2. OFK TUZLA
3 ŠF RESPECT Kalesija 3. FK BUDUĆNOST Banovići
4 NK MLADOST Puračić 4. BETACLUB TANGO
5 SK BAMBI 5. FK KLUB 7 Tuzla
 
1 kolo A1 –  B1 slobodni 2:5 3:4
2 kolo A4 – B4 slobodni 5:3 1:2
3 kolo A2 – B2 slobodni 3:1 4:5
4 kolo A5 – B5 slobodni 1:4 2:3
5 kolo A3 – B3 slobodni 4:2 5:1

 

A2-A5 08.30- 08.45   MRAMOR BAMBI    
B2-B5 08.45-09.00   OFK TUZLA KLUB 7    
A3-A4 09.00-09.15   RESPEKT MLADOST P    
B3-B4 09.15-09.30   BUDUĆNOST BETACLUB TANGO    
             
A5-A3 09.30-09.45   BAMBI RESPEKT    
B5-B3 09.45-10.00   KLUB 7 BUDUĆNOST    
A1-A2 10.00-10.15   JUNIOR MRAMOR    
B1-B2 10.15-10.30   BOSNA K OFK TUZLA    
             
A3-A1 10.30-10.45   RESPEKT JUNIOR    
B3-B1 10.45-11.00   BUDUĆNOST BOSNA K    
A4-A5 11.00-11.15   MLADOST P BAMBI    
B4-B5 11.15-11.30   BETACLUB TANGO KLUB 7    
             
A1-A4 11.30-11.45   JUNIOR MLADOST P    
B1-B4 11.45-12.00   BOSNA K BETACLUB TANGO    
A2-A3 12.00-12.15   MRAMOR RESPEKT    
B2-B3 12.15-12.30   OFK TUZLA BUDUĆNOST    
             
A4-A2 12.30-12.45   MLADOST P MRAMOR    
B4-B2 12.45-13.00   BETACLUB TANGO OFK TUZLA    
A5-A1 13.00-13.15   BAMBI JUNIOR    
B5-B1 13.15-13.30   KLUB 7 BOSNA K    
             
3 mjesto 13.30-13.45   Drugoplasirani A Drugoplasirani B  

 

1 mjesto 13.45-14.00   Prvoplasirani A Prvoplasirani A
Dodjela nagrada

 

 

01.2017. – NEDELJA (SPORTSKA DVORANA LUKAVAC)

RASPORED – UČESNICI

r/b Ekipe učesnici Kontakt INFO

–    14.30 – početak takmičenja

–    Termin za utakmice je 15 minuta, aktivno vrijeme  traje 12 minuta, bez poluvremena. Preostalo vrijeme tri minuta je za kratko zagrijavanje i pripremu ekipa.

–    Igra se 5 + 1 igrač . –  Kotizacija 50 KM po ekipi.

–    U slučaju zahtjeva legitimisanje djece vrši se na osnovu dokumenta sa slikom (pasoša, sportske legitimacije ili školske knjižice).

–    Ekipe mogu prijaviti  12 igrača

–    Treneri treba da dostave spisak igrača organizatoru odmah po dolasku u dvoranu (prilog obrazac spiska)

–    Nagrada pehar, medalje igračima  prvo i drugo mjesto  i diploma

–    Nagrađuju se i drugoplasirana i trećeplasirana ekipa, najbolji igrač , najbolji golman i najbolji strijelac

1. MLADOST Tinja Nedžad 061 349 381
2. KLUB 7

Tuzla

Galić Denis 061 322 462
3. PROLETER

Slavinovići

Sarajlić Adnan 061 349 381
4. SK BAMBI

Tuzla

Mešanović Enes 062 641 831
5. Sport DH Centar Tuzla Delić Damir 061 874 294
6. MLADOST Puračić Burgić Nedim 065 405 076
7. SPORTIK Tuzla Hukić Almir 061 179 389
8. ORAHOVICA 74 Avdić Sead 062 120 415
9. EUROGOL Živ Lješnica Adel 061 293 254
10. SLOGA Simin H Deda 061 737 464
 

 

 
1 kolo A1 –  B1 slobodni 2:5 3:4 SPORTIK Tuzla PROLETER Tuzla
2 kolo A4 – B4 slobodni 5:3 1:2 MLADOST Puračić BAMBI Tuzla
3 kolo A2 – B2 slobodni 3:1 4:5 DH CENTAR Tuzla EUROGOL Živinice
4 kolo A5 – B5 slobodni 1:4 2:3 KLUB 7 Tuzla ORAHOVICA 74
5 kolo A3 – B3 slobodni 4:2 5:1 MLADOST Tinja SLOGA Simin Han

 

A2-A5 14.30- 14.45   MLADOST P MLADOST Tinja    
B2-B5 14.45-15.00   BAMBI SLOGA SH    
A3-A4 15.00-15.15   DH CENTAR KLUB 7    
B3-B4 15.15-15.30   EUROGOL ORAHOVICA 74    
             
A5-A3 15.30-15.45   MLADOST Tinja DH CENTAR    
B5-B3 15.45-16.00   SLOGA SH EUROGOL    
A1-A2 16.00-16.15   SPORTIK MLADOST P    
B1-B2 16.15-16.30   PROLETER BAMBI    
             
A3-A1 16.30-16.45   DH CENTAR SPORTIK    
B3-B1 16.45-17.00   EUROGOL PROLETER    
A4-A5 17.00-17.15   KLUB 7 MLADOST Tinja    
B4-B5 17.15-17.30   ORAHOVICA 74 SLOGA SH    
             
A1-A4 17.30-17.45   SPORTIK KLUB 7    
B1-B4 17.45-18.00   PROLETER ORAHOVICA 74    
A2-A3 18.00-18.15   MLADOST P DH CENTAR    
B2-B3 18.15-18.30   BAMBI EUROGOL    
             
A4-A2 18.30-18.45   KLUB 7 MLADOST P    
B4-B2 18.45-19.00   ORAHOVICA 74 BAMBI    
A5-A1 19.00-19.15   MLADOST Tinja SPORTIK    
B5-B1 19.15-19.30   SLOGA SH PROLETER    
             
3 mjesto 19.30-19.45   Drugoplasirani A Drugoplasirani B  
1 mjesto 19.45-20.00   Prvoplasirani A Prvoplasirani A
Dodjela nagrada

Raspored Zimske lige